Először nyert Pavloviccsal a Győr

Győr - Érvényesült a papírforma az MTK ellen.

A hazaiaknál Reshanda Gray kisebb sérülés miatt nem lépett pályára, ettől függetlenül jól kezdett a Győr, 7-0 után a negyed közepén már 18-8 volt az állás. Ezt követően magára talált az MTK, de az első negyedet így is 32-23-ra a bronzérmes nyerte.

A második tíz percben hamar visszaállt a tíz pont körüli különbség, a félidőre 53-38-as vezetéssel mentek öltözőbe a csapatok.

A fordulást követően tovább nőtt, és húsz fölé kúszott a differencia. A záró felvonásnak 71-49-cel vágtak neki a felek.

10-2-vel nyitottak a vendégek, a hajrára pedig már csak alig több mint tíz pont maradt a különbség (79-68). A végén azért biztossá tették a hazaiak a győzelmet, amire a zsinórban elszenvedett öt vereség után nagy szükségük volt. Nem mellékesen ez volt Milos Pavlovic edző első sikere Győrben.