2017. június 23. péntek

2017. június 21. szerda

2017. június 16. péntek

2017. június 08. csütörtök

2017. május 31. szerda

2017. június 03. szombat

2017. május 26. péntek

2017. május 22. hétfő

2017. május 27. szombat

2017. május 20. szombat

2017. május 15. hétfő

2017. május 04. csütörtök

2017. május 03. szerda

2017. május 02. kedd

2017. május 01. hétfő

2017. április 25. kedd

2017. április 24. hétfő

2017. április 22. szombat

2017. április 21. péntek

2017. április 22. szombat

2017. április 18. kedd

2017. április 12. szerda

2017. április 11. kedd

2017. április 08. szombat

2017. április 07. péntek

2017. április 06. csütörtök

2017. április 05. szerda

2017. április 01. szombat

Sportszervezet neve: Atomerőmű SE
Címe: 7030, Paks, Gesztenyés u. 2.
Levelezési címe: Atomerőmű SE - 7030, Paks, Gesztenyés u. 2.

Csapatszín: piros-kék
Legjobb eredménye: Négyszeres bajnok (2001/02, 2004/05, 2005/06, 2008/09), négyszeres kupagyőztes (2001, 2003, 2005, 2008)

Telefon: 06-75/311-000
Fax: 06-75/510-060
E-mail: atomix_KUKAC_t-online_PONT_hu
Honlap: kosarlabda.ase.hu

Terem: ASE Sportcsarnok
Terem cím: 7030, Paks, Gesztenyés u. 2.
Telefon: 06-75-311-000
Terem befogadóképessége: 1520 fő

Ügyvezető: Kovács Antal - 06-20/9715-472
Szakosztályvezető: Jan Pavlík - 06-20/444-6781

Vezetőedző: Teo Cizmic
Másodedző: Schmidt Béla
NB I-es utánpótlás edző:
Sportorvos: Dr. Szilágyi Szabolcs
Masszőr: Hermann János

MezNévSzül. időMagasságPoszt
0 Ryan Watkins (USA) 1991. 10. 03. 206 cm5
6 Kovács Ákos (HUN) 1988. 08. 16. 182 cm1-2
7 Laurynas Samenas (LTU) 1988. 10. 12. 192 cm1-2
9 Will Tamás (HUN) 1987. 04. 18. 197 cm 3
10 Medve Máté (HUN) 1989. 09. 26. 195 cm2-3
11 Illés Máté (HUN) 1995. 06. 06. 187 cm 1-2
13 Kalmár Viktor (HUN) 2000. 01. 13. 203 cm 4-5
20 Bagó Martin (HUN) 1996. 09. 17. 204 cm5
31 Matt Tiby (USA) 1992. 12. 19. 203 cm4
34 Gulyás Milán (HUN) 1998. 06. 18. 190 cm 1-2
44 Lawrence Gilbert (USA) 1986. 12. 26. 200 cm3-4
- Talor Battle (USA) 1988. 09. 16. 182 cm 1
- Plézer Gábor (HUN) 1999. 12. 17. 184 cm 1
 

 
 
 
 
 
Legutóbb
Ford.Párosítás
B1Körmend – ZTE94-107
D1Alba – Falco76-77
D2Falco – Alba 65-75
B2ZTE – Körmend 99-95
D3Alba – Falco 86-77
D4Falco – Alba 82-69
D5 Alba – Falco 78-71
 
Alapszakasz végeredménye
HCsapatMGyVrel.p.
1.Alba Fehérvár-Puebla Plus 26 21 50,903
2.Egis Körmend 26 18 80,846
3.Szolnoki Olaj KK 2617 90,826
4.Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 26 17 90,826
5.Zalakerámia ZTE KK 26 17 90,826
6.Kaposvári KK 2616 100,807
7.Pécsi VSK-PANNONPOWER 2615 110,788
8.Naturtex-SZTE-Szedeák 26 13 130,750
9.Sopron KC 26 12 140,730
10.KTE-Duna Aszfalt 26 12 140,730
11.Atomerőmű SE 269 170,673
12.JP Auto-JKSE 267 190,634
13.Vasas Budapest 26 4 220,576
14.MAFC 26 4 220,576
 
 
 
 

városcsapat
Budapest, ÚjbudaMAFC
Budapest, AngyalföldVasas Budapest
JászberényJP-Auto Jászberényi KSE
KaposvárKaposvári KK
KecskemétKTE-Duna Aszfalt
KörmendEgis Körmend
PaksAtomerőmű SE
PécsPécsi VSK-PANNONPOWER
SopronSoproni KC
SzegedNaturtex-SZTE-Szedeák
SzékesfehérvárTLI-Alba Fehérvár
SzolnokSzolnoki Olaj KK
SzombathelyFalco KC Szombathely
ZalaegerszegZalakerámia ZTE KK