Döntő:
PárosításEredmény
Szolnoki Olaj KK - Albacomp79-71
A harmadik helyért:
PárosításEredmény
Atomerőmű SE - Kis-Rába menti Takarék-Soproni KC 83-99
Az elődöntők párosítása:
PárosításEredmény
Albacomp – Kis-Rába menti Takarék-Soproni KC 89-78
Atomerőmű SE – Szolnoki Olaj KK71-84
A negyedöntők párosítása:
PárosításElső meccsMásodik meccs
Dél Konstrukt-SZTE-Szedeák – Atomerőmű SE 62-8764-74
Albacomp – Pécsi VSK-PANNONPOWER 99-7471-85
T.O.M.Controll-Kecskeméti KSE – Szolnoki Olaj KK 67-7274-85
Kis-Rába menti Takarék SKC – KONECRANES Salgótarján 101-77 86-52
A nyolcaddöntők párosítása:
PárosításElső meccsMásodik meccs
Pécsi VSK-PANNONPOWER – MJUS-Fortress Körmend 103-96 71-76
Atomerőmű SE – Factum Sport Debrecen 103-7285-110
T.O.M.Controll-Kecskeméti KSE – Falco-SZOVA KC Szombathely 88-5282-62
Albacomp - Zalakerámia ZTE KK 97-82 68-67
B-BETON Bonyhádi KSE – KONECRANES Salgótarján 76-104 Egy mérkőzés döntött
Kis-Rába menti Takarék SKC – Marso-Vagép NYKK 97-85 89-73
Dél Konstrukt-SZTE-Szedeák – Kaposvári KK 101-85 86-84
EKF-Eger-HÉSZ SE – Szolnoki Olaj KK 65-93 Egy mérkőzés döntött
Az elődöntők párosítása:
PárosításIdőpont
Albacomp – Kis-Rába menti Takarék-Soproni KC 2011. 03. 13.
Atomerőmű SE – Szolnoki Olaj KK2011. 03. 13.
 
A legutóbbi eredmények
Ford.Párosítás
4ZTE KK - Falco80-88
4Kecskemét - Kaposvár93-67
11ASE - Jászberény82-67

Következik...
Ford.PárosításIdőpont
5Falco - Szeged10.31. 18:30
5ZTE KK - Körmend10.31. 19:00
5Fehérvár - Sopron10.31. 19:00
5MAFC - ASE11.01. 16:00
5Jászberény - PVSK11.01. 18:00
5Kaposvár - Nyíregyháza11.01. 18:00
 
Alapszakasz
HCsapatMGyVrel.p.
1.Falco Trend-Optika KC Szombathely 3 3 01,000
2.Soproni Sördögök 4 4 01,000
3.Marso Nyíregyházi KK 4 3 10,875
4.KTE-Duna Aszfalt 4 3 10,875
5.Atomerőmű SE 4 3 10,875
6.Naturtex-SZTE-Szedeák 3 2 10,833
7.Alba Fehérvár 4 2 20,750
8.Jászberényi KSE 5 2 30,700
9.Pécsi VSK-PANNONPOWER 4 1 30,625
10.Kaposvári KK 4 1 30,625
11.Zalakerámia ZTE KK 4 1 30,625
12.Egis Körmend 4 0 40,500
13.MAFC 3 0 30,500