Döntő:
PárosításEredmény
Szolnoki Olaj KK - Albacomp79-71
A harmadik helyért:
PárosításEredmény
Atomerőmű SE - Kis-Rába menti Takarék-Soproni KC 83-99
Az elődöntők párosítása:
PárosításEredmény
Albacomp – Kis-Rába menti Takarék-Soproni KC 89-78
Atomerőmű SE – Szolnoki Olaj KK71-84
A negyedöntők párosítása:
PárosításElső meccsMásodik meccs
Dél Konstrukt-SZTE-Szedeák – Atomerőmű SE 62-8764-74
Albacomp – Pécsi VSK-PANNONPOWER 99-7471-85
T.O.M.Controll-Kecskeméti KSE – Szolnoki Olaj KK 67-7274-85
Kis-Rába menti Takarék SKC – KONECRANES Salgótarján 101-77 86-52
A nyolcaddöntők párosítása:
PárosításElső meccsMásodik meccs
Pécsi VSK-PANNONPOWER – MJUS-Fortress Körmend 103-96 71-76
Atomerőmű SE – Factum Sport Debrecen 103-7285-110
T.O.M.Controll-Kecskeméti KSE – Falco-SZOVA KC Szombathely 88-5282-62
Albacomp - Zalakerámia ZTE KK 97-82 68-67
B-BETON Bonyhádi KSE – KONECRANES Salgótarján 76-104 Egy mérkőzés döntött
Kis-Rába menti Takarék SKC – Marso-Vagép NYKK 97-85 89-73
Dél Konstrukt-SZTE-Szedeák – Kaposvári KK 101-85 86-84
EKF-Eger-HÉSZ SE – Szolnoki Olaj KK 65-93 Egy mérkőzés döntött
Az elődöntők párosítása:
PárosításIdőpont
Albacomp – Kis-Rába menti Takarék-Soproni KC 2011. 03. 13.
Atomerőmű SE – Szolnoki Olaj KK2011. 03. 13.
 
Edzőmeccsek
Párosítás
Novosibirsk – KTE71-71
Dárda – PVSK2014.09.16. 16:00
JKSE - Honvéd 2014.09.16. 17:30
Sopron – Komarno 2014.09.16. 18:30
NYKK – JKSE 2014.09.16. 19:00
KTE – Ural 2014.09.16. 19:00
KTE – Sentjur 2014.09.18. 11:00
MAFC - Sopron 2014.09.19. 11:00
Baja - Körmend 2014.09.19. 12:45
Szolnok - Komarno 2014.09.19. 16:30
ZTE - Veszprém 2014.09.19. 18:30
Falco – ASE 2014.09.19. 19:00
Grosuplje - JKSE 2014.09.19. 20:15
Veszprém – MAFC/Sopron 2014.09.20. 11:00
JKSE/Grosuplje - Baja 2014.09.20. 13:00
Komarno – Falco 2014.09.20. 16:15
Körmend – JKSE/Grosuplje 2014.09.20. 18:15
ASE – Szolnok 2014.09.20. 18:30
Sopron/MAFC - ZTE 2014.09.20. 20:00
ASE - Komarno 2014.09.21. 16:00
Falco - Szolnok 2014.09.21. 18:00
 
Alapszakasz
HCsapatMGyVrel.pont
1.Alba Fehérvár -- -0,000
2.Atomerőmű SE -- -0,000
3.Egis Körmend -- -0,000
4.Falco KC Szombathely -- -0,000
5.Jászberényi KSE -- -0,000
6.Kaposvári KK -- -0,000
7.KTE-Duna Aszfalt -- -0,000
8.MAFC -- -0,000
9.Marso Nyíregyházi KK -- -0,000
10.Naturtex-SZTE-Szedeák -- -0,000
11.Pécsi VSK-PANNONPOWER -- -0,000
12.Soproni Sördögök -- -0,000
13.Zalakerámia ZTE KK -- -0,000