2017. február 16. csütörtök

2016. február 16. kedd

2015. január 22. csütörtök

2014. február 06. csütörtök

2013. január 07. hétfő

2012. január 05. csütörtök

2009. március 24. kedd

2011. január 04. kedd

A Magyar Kupa 2016. évi döntője:
Szolnoki Olaj KK - Egis Körmend55-68
A 3. helyért:
Pécsi VSK-PANNONPOWER - Sopron KC82-84
Elődöntők:
PárosításEredmény
Sopron KC - Egis Körmend72-74
Pécsi VSK-PANNONPOWER - Szolnoki Olaj KK69-92
Negyeddöntők:
PárosításEredmény
Sopron KC – Zalakerámia ZTE KK (ND1) 72-65
Atomerőmű SE – Egis Körmend (ND2) 88-93
Pécsi VSK-PANNONPOWER – Falco-Trend Optika KC Szombathely (ND3) 81-61
Szolnoki Olaj KK – TLI-Alba Fehérvár (ND4) 87-86

Valamennyi mérkőzést budapesti SYMA-csarnokban rendezték. A tornán az NB. I/A csoport őszi alapszakaszának 1...8. helyezettje vehetett részt.
Ha el akarja olvasni a mérkőzések tudósítását, klikkeljen a párosításokra!

 

 
 
 
 
 
Legutóbb
Ford.Párosítás
9Szeged – JKSE85-70
9ASE – Alba60-67
9Kaposvár – PVSK77-79
9KTE – MAFC83-77
9Sopron – DEAC80-86
9Falco – ZTE88-82
9Körmend – Szolnok76-74
Következik
Ford.Párosítás
6PVSK – JKSE2017.11.30. 18:00
10ZTE – DEAC2017.12.06. 19:00
10Alba – Sopron2017.12.09. 18:00
10JKSE – ASE2017.12.09. 18:00
10MAFC – Szeged2017.12.09. 18:00
10PVSK – Falco2017.12.09. 18:00
10Szolnok – Kaposvár2017.12.09. 18:00
10Körmend – KTE2017.12.10. 18:00
 
Alapszakasz állása
HCsapatMGyVrel.p.
1.Szolnoki Olaj KK 87 10,938
2.Egis Körmend 8 7 10,938
3.Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 8 6 20,875
4.Naturtex-SZTE-Szedeák 9 5 40,778
5.DEAC 9 5 40,778
6.KTE-Duna Aszfalt 8 4 40,750
7.Kaposvári KK 84 40,750
8.Alba Fehérvár 8 4 40,750
9.Pécsi VSK-VEOLIA 8 4 40,750
10.Atomerőmű SE 94 50,722
11.Zalakerámia ZTE KK 9 4 50,722
12.MAFC 9 2 70,611
13.JP Auto-JKSE 7 1 60,571
14.Sopron KC 8 17 0,563
 
 
 
 

városcsapat
Budapest, ÚjbudaMAFC
Budapest, AngyalföldVasas Budapest
DebrecenDEAC
JászberényJP-Auto Jászberényi KSE
KaposvárKaposvári KK
KecskemétKTE-Duna Aszfalt
KörmendEgis Körmend
PaksAtomerőmű SE
PécsPécsi VSK-VEOLIA
SopronSoproni KC
SzegedNaturtex-SZTE-Szedeák
SzékesfehérvárTLI-Alba Fehérvár
SzolnokSzolnoki Olaj KK
SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely
ZalaegerszegZalakerámia ZTE KK