2017. április 20. csütörtök

2017. április 18. kedd

2017. március 30. csütörtök

2017. március 29. szerda

2017. március 28. kedd

2017. március 26. vasárnap

2017. március 21. kedd

2017. március 22. szerda

2017. március 12. vasárnap

2017. március 09. csütörtök

2017. március 03. péntek

2017. március 02. csütörtök

2017. február 28. kedd

2017. február 25. szombat

2017. február 21. kedd

2017. február 09. csütörtök

2017. február 01. szerda

2017. január 28. szombat

2017. január 27. péntek

2017. január 26. csütörtök

2017. január 25. szerda

2017. január 22. vasárnap

2016. december 29. csütörtök

2016. december 28. szerda

2016. december 27. kedd

2016. december 21. szerda

A magyar férfi kosárlabda válogatott a nyáron a 2017-es Eb-részvételért játszik selejtezőket.

Program:

2016. július 20 - augusztus 4. Edzőtábor Kecskeméten
2016. augusztus 5-7. Montenegró-Magyarország felkészülési mérkőzések Szerbiában
2016. augusztus 8-11. Edzőtábor Kecskeméten
2016. augusztus 12-14. nemzetközi torna Kolozsváron
2016. augusztus 15-18. Edzőtábor Kecskeméten
2016. augusztus 19-21. Portugália-Magyarország és Hollandia-Magyarország felkészülési mérkőzések Portugáliában
2016. augusztus 22-28. Edzőtábor Kecskeméten
2016. augusztus 24. Magyarország-Ausztria felkészülési mérkőzés Kecskeméten

2016. augusztus 29-30. Edzőtábor Kecskeméten
2016. augusztus 31. EB selejtező mérkőzés Magyarország-Nagy-Britannia (Kecskeméten)
2016. szeptember 3. EB selejtező mérkőzés Magyarország-Luxemburg (Sopronban)
2016. szeptember 7. EB selejtező mérkőzés Macedónia-Magyarország [Szkopjéban]
2016. szeptember 10. EB selejtező mérkőzés Nagy-Britannia-Magyarország [Londonban]
2016. szeptember 14. EB selejtező mérkőzés Luxemburg-Magyarország [Luxemburgban]
2016. szeptember 17. EB selejtező mérkőzés Magyarország-Macedónia (Szolnokon)

Szakmai stáb:

Csapatvezető: Horváth Péter
Szövetségi kapitány: Sztojan Ivkovics
Edző: Pór Péter, Forray Gábor, Goran Miljkovics
Gyúró: Hermann János
Orvos: Dr. Téglásy György
Technikai vezető: Plézer Gábor

A válogatott kerete
NévCsapatSzül. időMagasságPoszt
Benke SzilárdZTE1995. 05. 22.196 cm2-3
Bognár KristófFalco1994. 11. 27.184 cm4-5
Csorvási MilánKörmend1988. 04. 23. 184 cm5
Eilingsfeld JánosSzolnok1991. 02. 05. 198 cm4-5
Ferencz CsabaKörmend1985. 05. 24. 194 cm3
Hanga ÁdámLaboral Kutxa1989. 04. 12. 201 cm1-2-3
Jarrod JonesPesaro1990. 05. 27.205 cm4-5
Keller ÁkosAlba1989. 03. 28. 205 cm4-5
Kovács PéterFalco1988. 10. 25.189 cm2
Perl ZoltánCapo d'Orlando1995. 07. 28. 195 cm2-3
Pongó Máté KTE 1993. 12. 15. 185 cm1
Ruják AndrásSopron1988. 07. 30. 188 cm1-2
Somogyi GergelyMAFC1989. 10. 01.220 cm5
Supola ZoltánPVSK1988. 02. 11.193 cm2
Tóth ÁdámSzolnok1989. 08. 25.204 cm5
Tóth GergelySopron1989. 09. 02. 202 cm4-5
Tóth NorbertFalco1986. 09. 04. 205 cm4-5
Váradi BenedekFalco1995. 02. 05.195 cm1-2-3
Vojvoda DávidSzolnok1990. 09. 04.196 cm2-3
Wittmann KrisztiánSzolnok1985. 05. 22. 184 cm1-2
 

 
 
 
 
 
Legutóbb
Ford.Párosítás
FK7Alba – Falco 93-80
FK7Szolnok – ZTE 98-102
KK8PVSK – Szeged 93-61
AK5ASE – Vasas 70-59
KK8KTE – Kaposvár 94-74
FK8Körmend – Szolnok 109-81
FK8ZTE – Alba88-76
Következik
Ford.Párosítás
AK5MAFC – JKSE 2017.04.29. 16:00
KK9Sopron – Pécs 2017.04.29. 16:00
KK9Szeged – Kaposvár 2017.04.29. 19:00
FK9Falco – Körmend 2017.04.30. 18:00
FK9Szolnok – Alba 2017.04.30. 18:00
 
Alapszakasz végeredménye
HCsapatMGyVrel.p.
1.Alba Fehérvár-Puebla Plus 26 21 50,903
2.Egis Körmend 26 18 80,846
3.Szolnoki Olaj KK 2617 90,826
4.Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 26 17 90,826
5.Zalakerámia ZTE KK 26 17 90,826
6.Kaposvári KK 2616 100,807
7.Pécsi VSK-PANNONPOWER 2615 110,788
8.Naturtex-SZTE-Szedeák 26 13 130,750
9.Sopron KC 26 12 140,730
10.KTE-Duna Aszfalt 26 12 140,730
11.Atomerőmű SE 269 170,673
12.JP Auto-JKSE 267 190,634
13.Vasas Budapest 26 4 220,576
14.MAFC 26 4 220,576
 
 
 
 

városcsapat
Budapest, ÚjbudaMAFC
Budapest, AngyalföldVasas Budapest
JászberényJP-Auto Jászberényi KSE
KaposvárKaposvári KK
KecskemétKTE-Duna Aszfalt
KörmendEgis Körmend
PaksAtomerőmű SE
PécsPécsi VSK-PANNONPOWER
SopronSoproni KC
SzegedNaturtex-SZTE-Szedeák
SzékesfehérvárTLI-Alba Fehérvár
SzolnokSzolnoki Olaj KK
SzombathelyFalco KC Szombathely
ZalaegerszegZalakerámia ZTE KK