Ön szerint ki nyeri a Sopron-KTE rangadót?

 
  • Sopron 
  • Kecskemét 
 

Mutassa meg, hogy Ön és barátai hogy szurkolnak kedvenc csapatuknak! Küldje el nekünk képeit, beszámolóit a szurkolok_KUKAC_bb1_PONT_hu email címre
 
 
 
 

 

 

 
Legutóbb
Ford.Párosítás
2 KTE - PVSK 80-65
2JKSE - Falco 87-107
2NYKK - Körmend 73-72
2ASE - Sopron 89-91
2ZTE - Alba 74-71
2Szeged - Kaposvár 88-78
Következik
Ford.Párosítás
3 NYKK - PVSK 88-70
3Alba - Körmend 10.22. 18:00
3Kaposvár - ASE 10.22. 18:00
3Falco - MAFC 10.22. 18:30
3JKSE - ZTE 10.22. 19:00
3Sopron - KTE 10.22. 19:00
 
Az alapszakasz állása
HCsapatMGyVrel.p.
1.Marso Nyíregyházi KK 3 3 01,000
2.KTE-Duna Aszfalt 2 2 01,000
3.Soproni Sördögök 2 2 01,000
4.Falco-Trend Optika KC Szombathely 1 1 01,000
5.Naturtex-SZTE-Szedeák 2 1 10,750
6.Zalakerámia ZTE KK 2 1 10,750
7.Alba Fehérvár 2 1 10,750
8.Kaposvári KK 2 1 10,750
9.Atomerőmű SE 2 1 10,750
10.Pécsi VSK-PANNONPOWER 3 0 30,500
11.Egis Körmend 2 0 20,500
12.Jászberényi KSE 2 0 20,500
13.MAFC 1 0 10,500
 
A legutóbbi eredmények
Ford.Párosítás
4Igokea - Krka66-53
4MZT Skopje - Szolnok74-58
4Olimpija - Partizan87-58
4Levski - Budućnost75-92
4Cedevita - Metalac79-66
4Crvena zv. - M. Vizura93-77
4Cibona - Zadar77-76

Következik...
Ford.PárosításIdőpont
5Szolnok - Levski 10.25. 17:00
5Krka - MZT Skopje10.25. 19:00
5M. Vizura - Olimpija10.25. 21:00
5Budućnost - Cibona10.25. 21:00
5Zadar - Crvena zv.10.26. 19:00
5Partizan - Metalac10.26. 21:00
5Cedevita - Igokea10.27. 20:30
Az alapszakasz állása
HCsapatMGyVrel.p.
1.Crvena zvezda Telekom 4 4 01,000
2.Budućnost VOLI 4 4 01,000
3.Union Olimpija 4 3 10,875
4.Krka 4 3 10,875
5.Cedevita 4 2 20,750
6.Zadar 4 2 20,750
7.Szolnoki Olaj 4 2 20,750
8.MZT Skopje Aerodrom 4 2 20,750
9.Mega Vizura 4 2 20,750
10.Igokea 4 1 30,625
11.Cibona 4 1 30,625
12.Levski Sofia LTD 4 1 30,625
13.Partizan NiS 4 1 30,625
14.Metalac Farmakom Valjevo 4 0 40,500
 

 
Legutóbb...
Ford.PárosításIdőpont
1Himki Moszkva – VEF Riga94-65
1Besiktas – Olimpija68-70
1Szolnok - Zenit96-94
Következik...
Ford.PárosításIdőpont
2Zenit – Besiktas10.22. 17:00
2Olimpija – Himki10.22. 18:00
2VEF Riga - Szolnok10.22. 18:30
A D-csoport állása
HCsapatMGyVrel.p.
1.Himki Moszkva 1 1 -1,000
2.Szolnoki Olaj 1 1 -1,000
3.Union Olimpija 1 1 -1,000
4.Zenit Szentpétervár 1 - 10,500
5.Besiktas Integral 1 - 10,500
6.VEF Riga 1 - 10,500
 
Következik
Ford.Párosítás
B1Lukoil Academic - Körmend2014.11.04. 17:45
B1Energia Rovinari – Tartu Rock2014.11.04. 19:00
F1TS Medical Park - ASE2014.11.04. 19:00
F1Güssing Knights – Cluj-Napoca2014.11.05. 19:00
B-csoport
HCsapatMGyV%
1. CS Energia Rovinari - - -0,000
2. PBC Lukoil Academic Szófia - - -0,000
3.Egis Körmend - - -0,000
4. Tartu University Rock - - -0,000
F-csoport
HCsapatMGyV%
1.Trabzonsport Medical Park - - -0,000
2.UBC Güssing Knights - - -0,000
3.U-Banca Transilvania Cluj-Napoca - - -0,000
4.Atomerőmű SE - - -0,000