EK: Nagyarányú ceglédi vereség

Montpellier - Negyvenkettővel nyertek a franciák.

Kozármislenyi veresége után, teher és nyomás nélkül léphetett ma pályára a franciaországi Montpellier-ben a Cegléd.
A jóval esélyesebb hazaiak hamar dűlőre vitték a dolgot, már az első negyedben húsz pontos hátrányba került a magyar csapat (két és fél perc után 14-0 volt az állás), ami a folytatásban csak még tovább nőtt.

Hiába Leia Dongue 16 pontja, a másik oldalon Whitcomb ellenállhatatlan volt (25 és fél perc alatt 30/18-as pontmutató és 9 gólpassz), negyvenkettővel nyert a BLMA, nem volt egy súlycsoportban a két együttes.