Jarrod Jones a Miami Heatnél

Sacramento- Két mérkőzésen már pályára is lépett a magyar-amerikai center.

Jarrod Jones, a magyar válogatott korábbi centere a tavalyi szezont a török Pinar Karsiyakánál töltötte, és túlzás nélkül állíthatjuk, hogy kiváló idénye volt. 29 mérkőzésen lépett pályára a bajnokságban, 32.4 perc alatt 17 pontot, 6.1 lepattanót és 1.8 gólpasszt átlagolt, nem csoda tehát, hogy felfigyeltek rá a tengerentúlon. Jones meghívót kapott a Miami Heat nyári ligás csapatába, s két mérkőzésen már pályára is lépett.

Az első találkozón a Miami 79-68-as vereséget szenvedett a Golden State Warriors ellen. Jones 11 percet töltött a pályán, pontot nem szerzett (0/3 mezőnyből), de volt 7 lepattanója.

A második meccsét a Los Angeles Lakers ellen játszotta a floridai együttes, s 89-74-re győzött. Jonesnak 7 perc jutott, 1 pontot, 4 lepattanót, 1-1 szerzett labdát és blokkot jegyzett.