Újra 50 %-os a Paks

Paks - Az ASE nagy csatában legyőzte a Szegedet.

Szoros meccsnek indult a Szeged paksi vendégjátéka, ezt igazolta az első percek szoros eredménye is. Egyik fél sem tudott ellépni, a negyed felénél egyetlen pont volt az ASE előnye (10-9). Ezt követően a Paks rázta meg magát, tíz ponttal is vezetett már – ebből kilencet a negyed végére meg is őrzött (24-15).

Kosárváltással indult a második negyed, állandósulni látszott a tíz pont körüli különbség, olyannyira, hogy egy egységgel ismét az ASE volt a jobb, így 41-31-es előnnyel mehetett a szünetre.

Kellett majd’ három perc, mire ismét paksi pontnak örülhetett a hazai publikum – Guinn tett rá Hinds duplájára egy triplát. Visszaállt a közel tíz pont: 55-48-ról jött az utolsó negyed. Amit ismét a Szeged kezdett jobban, gyorsan egykosárnyi lett a különbség. Medve viszont riadót fújt, 2+1-es akciója után egy hármast is helyre tett (61-54), és a hajrát is megnyerték: 68-59-cel húzta be a meccset az ASE.

• 9alibaba2018április15.12:38ÚjVálasz

Azért örülök, hogy MM is olvassa a BB1-et, kellettek a pontjai. Harcos meccs volt, jobbak voltunk. Gratulálok.

• 3ustokos2018április14.21:21ÚjVálasz

Szenvedés volt. Mák, hogy nem volt Fortune... nélküle üres a szegedi támadó játék.

• 2wolferine2018április14.21:06ÚjVálasz

Gratuláció! Van akinek külön köszönet, hogy megmutta megint. Hajrà ase!

• 1csocsa2018április14.20:44ÚjVálasz