Egyre nagyobb bajban a Sopron

Sopron - A Jászberény nyerni tudott a hűség városában.

A Jászberényt csapatát fogadta az alsóházban a Sopron, amely nagyon gyengén védekezett az első félidőben. Ezt jelzi hazai pályán húsz perc alatt kapott 52 pont, a hazaiak főleg a berényiek magasembereivel, Lucsiccsal és Seficcsel nem bírtak a palánk alatt. A nagyszünetben így négy ponttal vezettek a vendégek (48-52).

A harmadik negyed elején Henderson triplájával egyenlített a Sopron, ám a túloldalon Wallace is betalált távolról (55-58). A folytatásban megint meglógott a Jászberény, de Henderson kosaraival zárkózni tudott a Sopron (61-65). A zárófelvonás előtt végül három pont volt a csapatok közti különbség (67-70).

El-Amin közelijével indult az utolsó etap, de aztán pillanatok alatt megint hét egységre duzzadt a JKSE előnye, sőt, Nelson triplájával már 10 volt közte (69-79). Hiába Sabáli időkérése, a Sopron hátránya egyre csak nőtt és innen már nem volt visszaút a hazaiak számára. A Jászberény tizedik sikerét szerezte meg a szezonban, a Sopron viszont egyre jobban közeledik a playouthoz.

• 8chazby2018április15.14:03ÚjVálasz
    Idézet: blabla
    Gyalázat ami itt folyik idén Sopronban a férfi NB-es csapatnál! Ez kb. NBIII. nyugati csoport szint!
    ...

Nem tudta a másodedző nevét, így hát maradt a megszokottnál. Amúgy jelen volt a meccsen civilben.

• 7blabla2018április14.23:32ÚjVálasz

Gyalázat ami itt folyik idén Sopronban a férfi NB-es csapatnál! Ez kb. NBIII. nyugati csoport szint! Kedves "riporternek" üzenem, aki biztos nem volt jelen, hogy Sabáli nem kérhetett időt, mert el volt tiltva, nem is volt jelen a mérkőzésen, de én is utoljára!!!

• 6ficsi2018április14.21:34ÚjVálasz

Hajrá Jászság és Szolnok !

• 5szakerto2018április14.20:52ÚjVálasz

Fekete éve ez a Sopronnak. Duvnjakkal mi van? Én mikor leigazolták azt hittem a liga egyik legjobbja lesz, de az SKC legjobbjának hittem.

• 4omszesz2018április14.20:37ÚjVálasz

Csak maradnánk bennt...Nem tíznél kellett volna időt kérni hanem mondjuk ötnél
    Hajrá Sopron!:((

• 3dudu202018április14.20:27ÚjVálasz

Őszintén sajnálom a Sopront. De ezt a mai meccset várható volt, hogy behúzzuk a center és edző nélkül felálló hazaiak ellen. Sajnos a playout párharc során is kevés esélyt látok az ő bennmaradásukra. Szervezettebben és egységesebben játszik a mafc.