A hajrát nem bírta Allen csapata

Zaragoza – Három negyeden keresztül vezettek, de kikaptak.

A Zaragoza vendége volt a Rosco Allennel felálló Iberostar Tenerife a spanyol élvonal 8. fordulójában. A magyar válogatott játékos csapata 4, a hazaiak 3 győzelemmel várták a mérkőzést.

A találkozón jó 20 percen keresztül a vendégek akarata érvényesült, de a második félidőben megrázta magát a Zaragoza, és a harmadik 10 perc végére ledolgozta hátrányát, sőt a negyedik negyed elején át is vette a vezetést. Allenék viszont nem tudtak újítani játékukon, így a kiválóan hajrázó ellenfél 89-77 arányban jobbnak bizonyult.

A magyar-amerikai játékos valamivel több mint 11 percet játszott, pontot nem szerzett – 2 elrontott triplakísérlete volt, mellette jegyzett 3 lepattanót.