Egy percig nem forgott veszélyben Hangáék győzelme Bilbaóban

Bilbao - A magyar játékos dobta a legtöbb pontot a Barcelonában.

A forduló előtt a három győzelemmel és három vereséggel álló Bilbao otthonába látogatott a Hanga Ádám vezette Barcelona a spanyol bajnokság hetedik körében. A katalánok magabiztosan rajtoltak, az első negyed közepén már 4-16 állt az eredményjelzőn, majd a második felvonás már tizennégy pontos különbséggel kezdődött.

A vendég együttes ezt követően végig irányította az összecsapást, egy percig nem forgott veszélyben a győzelmük, végül pedig 104-83-ra megnyerte a bajnokit.

Hanga Ádám kezdőként 25 percet töltött a pályán, ez idő alatt csapata legeredményesebb játékosa lett 15 ponttal, mellette 1 asszisztot és 2 lepattanót jegyezhettek fel a neve mellé.

• 2vagasiteri2017november06.13:15ÚjVálasz
    Idézet: baskethun87
    Ilyenkor miért nem írja ide senki Ádi VAL mutatóját? Ja, hogy most csak akkor írjuk, ha szar?