Magyar Bajnokság 2017/18

 
 
 
 
 

Magyar Bajnokság 2017/18

Alapszakasz:

Az 1. forduló párosítása
FordulóPárosításIdőpont
1DEAC – Naturtex-SZTE-Szedeák 2017. szeptember 29. péntek 18:00
1Pécsi VSK-VEOLIA – Szolnoki Olaj KK2017. szeptember 30. szombat 18:00
1Jászberényi KSE – Egis Körmend 2017. szeptember 30. szombat 18:00
1Zalakerámia ZTE KK – KTE-Duna Aszfalt2017. szeptember 30. szombat 18:00
1Alba Fehérvár – Kaposvári KK 2017. szeptember 30. szombat 18:00
1Atomerőmű SE – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 2017. szeptember 30. szombat 18:00
1Sopron KC – MAFC 2017. szeptember 30. szombat 19:00
A 2. forduló párosítása
FordulóPárosításIdőpont
2Kaposvári KK – Jászberényi KSE2017. október 6. péntek 18:00
2KTE-Duna Aszfalt – Pécsi VSK-VEOLIA 2017. október 6. péntek 18:00
2DEAC - Atomerőmű SE 2017. október 7. szombat 17:00
2Szolnoki Olaj KK - Sopron KC 2017. október 7. szombat 18:00
2Egis Körmend - MAFC2017. október 7. szombat 18:00
2Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – Alba Fehérvár 2017. október 7. szombat 18:00
2Naturtex-SZTE-Szedeák – Zalakerámia ZTE KK 2017. október 8. vasárnap 18:00
A 3. forduló párosítása
FordulóPárosításIdőpont
3Sopron KC - Egis Körmend 2017. október 10. kedd 18:00
3Szolnoki Olaj KK - KTE-Duna Aszfalt2017. október 11. szerda 17:30
3MAFC – Kaposvári KK 2017. október 11. szerda 18:00
3Pécsi VSK-VEOLIA – Naturtex-SZTE-Szedeák2017. október 11. szerda 18:00
3Zalakerámia ZTE KK – Atomerőmű SE 2017. október 11. szerda 18:00
3Alba Fehérvár - DEAC 2017. október 11. szerda 18:30
3Jászberényi KSE – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 2017. október 18. szerda 19:00
A 4. forduló párosítása
FordulóPárosításIdőpont
4KTE-Duna Aszfalt - Sopron KC 2017. október 13. péntek 18:00
4DEAC – Jászberényi KSE 2017. október 14. szombat 17:00
4Kaposvári KK - Egis Körmend 2017. október 14. szombat 18:00
4Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – MAFC2017. október 14. szombat 18:00
4Atomerőmű SE – Pécsi VSK-VEOLIA 2017. október 14. szombat 18:00
4Naturtex-SZTE-Szedeák – Szolnoki Olaj KK 2017. október 14. szombat 19:00
4Zalakerámia ZTE KK - Alba Fehérvár 2017. október 15. vasárnap 18:00
Az 5. forduló párosítása
FordulóPárosításIdőpont
5KTE-Duna Aszfalt - Naturtex-SZTE-Szedeák2017. október 20. péntek 18:00
5Sopron KC - Kaposvári KK 2017. október 21. szombat 18:00
5Egis Körmend – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 2017. október 21. szombat 18:00
5Szolnoki Olaj KK – Atomerőmű SE2017. október 21. szombat 18:00
5MAFC – DEAC 2017. október 21. szombat 18:00
5Pécsi VSK-VEOLIA – Alba Fehérvár 2017. október 21. szombat 18:00
5Jászberényi KSE - Zalakerámia ZTE KK 2017. október 22. vasárnap 18:00
A 6. forduló párosítása
FordulóPárosításIdőpont
6Zalakerámia ZTE KK – MAFC 2017. október 25. szerda 18:00
6Naturtex-SZTE-Szedeák - Sopron KC 2017. október 27. péntek 18:00
6Alba Fehérvár – Szolnoki Olaj KK 2017. október 27. péntek 18:30
6DEAC – Egis Körmend2017. október 28. szombat 17:00
6Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Kaposvári KK2017. október 28. szombat 18:00
6Atomerőmű SE - KTE-Duna Aszfalt 2017. október 28. szombat 18:00
6Pécsi VSK-VEOLIA - Jászberényi KSE 2017. november 30. csütörtök 18:00
A 7. forduló párosítása
FordulóPárosításIdőpont
7Naturtex-SZTE-Szedeák - Atomerőmű SE2017. november 3. péntek 18:00
7KTE-Duna Aszfalt – Alba Fehérvár2017. november 4. szombat 18:00
7Sopron KC - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 2017. november 4. szombat 18:00
7Kaposvári KK - DEAC 2017. november 4. szombat 18:00
7Egis Körmend – Zalakerámia ZTE KK 2017. november 4. szombat 18:00
7Szolnoki Olaj KK – Jászberényi KSE 2017. november 4. szombat 18:00
7MAFC - Pécsi VSK-VEOLIA 2017. november 4. szombat 18:00
A 8. forduló párosítása
FordulóPárosításIdőpont
8Alba Fehérvár - Naturtex-SZTE-Szedeák 2017. november 10. péntek 18:30
8DEAC - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 2017. november 11. szombat 17:00
8Atomerőmű SE - Sopron KC 2017. november 11. szombat 18:00
8Jászberényi KSE – KTE-Duna Aszfalt2017. november 11. szombat 18:00
8Egis Körmend - Pécsi VSK-VEOLIA 2017. november 11. szombat 18:00
8MAFC - Szolnoki Olaj KK2017. november 11. szombat 18:00
8Zalakerámia ZTE KK – Kaposvári KK2017. november 12. vasárnap 18:00
A 9. forduló párosítása
FordulóPárosításIdőpont
9KTE-Duna Aszfalt - MAFC2017. november 18. szombat 18:00
9Sopron KC - DEAC 2017. november 18. szombat 18:00
9Atomerőmű SE - Alba Fehérvár2017. november 18. szombat 18:00
9Kaposvári KK – Pécsi VSK-VEOLIA2017. november 18. szombat 18:00
9Egis Körmend - Szolnoki Olaj KK2017. november 18. szombat 18:00
9Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Zalakerámia ZTE KK 2017. november 19. vasárnap 18:00
9Naturtex-SZTE-Szedeák – Jászberényi KSE2017. november 19. vasárnap 18:00
A 10. forduló párosítása
FordulóPárosításIdőpont
10Zalakerámia ZTE KK - DEAC 2017. december 6. szerda 19:00
10Alba Fehérvár - Sopron KC2017. december 9. szombat 18:00
10Jászberényi KSE - Atomerőmű SE2017. december 9. szombat 18:00
10Pécsi VSK-VEOLIA - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 2017. december 9. szombat 18:00
10MAFC - Naturtex-SZTE-Szedeák2017. december 9. szombat 18:00
10Szolnoki Olaj KK - Kaposvári KK2017. december 9. szombat 18:00
10Egis Körmend - KTE-Duna Aszfalt2017. december 9. szombat 18:00
A 11. forduló párosítása
FordulóPárosításIdőpont
11DEAC - Pécsi VSK-VEOLIA 2017. december 15. péntek 18:00
11Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Szolnoki Olaj KK2017. december 15. péntek 18:00
11Alba Fehérvár - Jászberényi KSE2017. december 16. szombat 18:00
11Atomerőmű SE - MAFC 2017. december 16. szombat 18:00
11Kaposvári KK - KTE-Duna Aszfalt2017. december 16. szombat 18:00
11Naturtex-SZTE-Szedeák - Egis Körmend2017. december 16. szombat 18:00
11Sopron KC - Zalakerámia ZTE KK2017. december 16. szombat 19:00
A 12. forduló párosítása
FordulóPárosításIdőpont
12Kaposvári KK - Naturtex-SZTE-Szedeák 2017. december 20. szerda 18:00
12KTE-Duna Aszfalt - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely2017. december 21. csütörtök 18:00
12Pécsi VSK-VEOLIA - Zalakerámia ZTE KK2017. december 21. csütörtök 18:00
12Egis Körmend - Atomerőmű SE 2017. december 22. péntek 18:00
12Jászberényi KSE - Sopron KC2017. december 22. péntek 18:00
12MAFC - Alba Fehérvár2017. december 22. péntek 18:00
12Szolnoki Olaj KK - DEAC2017. december 22. péntek 18:00
A 13. forduló párosítása
FordulóPárosításIdőpont
13Jászberényi KSE - MAFC 2017. december 28. csütörtök 18:00
13Zalakerámia ZTE KK - Szolnoki Olaj KK2017. december 28. csütörtök 18:00
13Alba Fehérvár - Egis Körmend2017. december 28. csütörtök 18:30
13DEAC - KTE-Duna Aszfalt 2017. december 28. csütörtök 18:30
13Atomerőmű SE - Kaposvári KK2017. december 29. péntek 18:00
13Falco-Vulcano Energia KC Szombathely - Naturtex-SZTE-Szedeák2017. december 29. péntek 18:00
13Sopron KC - Pécsi VSK-VEOLIA2017. december 29. péntek 18:00