Perl csereként hat pontig jutott

Treviso – A második negyedben a magyar játékossal a soraiban lépte le a Treviso a Chietit.

Perl Zoltán a kispadon kezdett a De Longhi Trevisóban, mely a Proger Chietit fogadta az olasz másodosztály keleti csoportjának 24. fordulójában.

A tabella-második trevisóiak minden negyedet megnyertek, így magabiztos, 80-47 arányú győzelmet arattak. Az együttes a második tíz percben volt leginkább elemében: 21-4-re nyerte azt a játékrészt.

Perl csereként 25 és fél percet töltött a pályán, ezalatt 6 pontot szerzett (2/8 kettes, 2/3 büntető és 0/1 hármas), volt 5 lepattanója, 4 gólpassza, összesen pedig 9 VAL-ig jutott.