Mutassa meg, hogy Ön és barátai hogy szurkolnak kedvenc csapatuknak! Küldje el nekünk képeit, beszámolóit a szurkolok_KUKAC_bb1_PONT_hu email címre
 
 
 
 

 
 
 
 
 

 
Legutóbb
Ford.Párosítás
9Alba – Szolnok 85-79
9ZTE – Falco 90-82
9ASE – Szeged 79-72
9JKSE – Körmend 95-88
9KTE – MAFC 77-69
2Vasas – ZTE 87-96
4KTE – Körmend 78-75
Következik
Ford.Párosítás
10Szolnok – Vasas 2016.12.10. 16:30
10Falco – Kaposvár 2016.12.10. 18:00
10JKSE – PVSK 2016.12.10. 18:00
10Szeged – Alba 2016.12.10. 18:00
10Sopron – KTE 2016.12.10. 18:00
10MAFC – ZTE 2016.12.11. 16:00
10Körmend – ASE 2016.12.11. 18:00
 
Alapszakasz állása
HCsapatMGyVrel.p.
1.Alba Fehérvár 9 8 10,944
2.Egis Körmend 9 6 30,833
3.Zalakerámia ZTE KK 9 6 30,833
4.Kaposvári KK 9 6 30,833
5.Pécsi VSK-PANNONPOWER 85 30,812
6.Szolnoki Olaj KK 8 5 30,812
7.Naturtex-SZTE-Szedeák 7 4 30,785
8.Falco KC Szombathely 9 4 50,722
9.Sopron KC 9 4 50,722
10.JP Auto-JKSE 94 50,722
11.KTE-Duna Aszfalt 7 3 40,714
12.Atomerőmű SE 93 60,666
13.Vasas Budapest 9 1 80,555
14.MAFC 9 1 80,555
 
 
 
 
Legutóbb
Ford.Párosítás
E7Szolnok – Spirou 74-79
E7Zielona – AEK 78-75
E7Ludwigsburg – Besiktas 89-83
E7Partizán – Sassari 87-88
Következik
Ford.Párosítás
E8Partizán – Ludwigsburg 2016.12.06. 18:00
E8Besiktas – Spirou 2016.12.07. 18:00
E8Szolnok – AEK 2016.12.07. 18:00
E8Zielona – Sassari 2016.12.07. 18:00
E-csoport
HCsapatMGyVrel.p.
1.Besiktas Sompo Japan 7 6 10,928
3.MHP RIESEN Ludwigsburg 7 5 20,857
3.AEK Athén 7 430,785
4.Dinamo Sassari 7 3 40,700
5.Stelmet Zielona Gora 7 3 40,700
6.Partizán Belgrád 7 3 40,700
7.Proximus Spirou Basket 7 3 40,700
8.Szolnoki Olaj KK 7 160,571
 
Legutóbb
Ford.Párosítás
A6Chalon – Alba106-77
D6Nanterre – Antwerp90-79
B6Körmend – Groningen72-79
B6Gravelines – Limburg77-84
A6Benfica – Brussels75-80
D6Porto – Sopron76-88
Következik
Ford.Párosítás
O1Alba – Cluj2016.12.13. 18:30
O1Orthez – Pardubice2016.12.13. 20:00
N1Minszk – Herzlija2016.12.14. 13:00
N1Nanterre – Körmend2016.12.14. 20:30
N-csoport
HCsapatMGyVrel.p.
1.Nanterre 92 - --0,500
2.Cmoki-Minszk - --0,500
3.Bnei Herzlija - --0,500
4.Egis Körmend - --0,500
O-csoport
HCsapatMGyVrel.p.
1.Élan Béarnais Pau-Lacq-Orthez - --0,500
2.Alba Fehérvár - --0,500
3.U-BT Cluj Napoca - --0,500
4.BK Pardubice - --0,500
A-csoport végeredménye
HCsapatMGyVrel.p.
1.Elan Chalon 6 420,833
2.Alba Fehérvár 6 420,833
3.SL Benfica 63 30,750
4.Brussels Basketball 6 1 50,583
B-csoport végeredménye
HCsapatMGyVrel.p.
1.BCM Gravelines 6 4 20,833
2.Donar Groningen 642 0,833
3.Egis Körmend 6 3 30,750
4.Limburg United 6150,583
D-csoport végeredménye
HCsapatMGyVrel.p.
1.Nanterre 92 6 6 -1,000
2.Antwerp Giants 6 4 20,833
3.Sopron KC 6 2 40,667
4.FC Porto 6 -60,500